FA | EN
شرکت صنعتی تونینولند

درباره ما

تونینولند

شرکت صنعتی برتر با بیش از 30سال سابقه مدیریتی در زمینه مواد غذایی و محصولات کنسروی، ما را ملزم به تاسیس شرکت فوق در سال 1390 نمود تا با استفاده از بهترین مواد اولیه داخلی و خارجی و تجهیزات مدرن، محصولاتی با سطح کیفیت بالا به شما مصرف کننده عزیز عرضه کنیم. ما با تلاش گروه تحقیق و توسعه و پس از بررسی های تخصصی و نیاز بازار و ذائقه مردم ایران زمین در جهت تولید محصولات کاملا بهداشتی و مطابق با استانداردهای بین المللی و اداره نظارت بر مواد غذایی استان محصولی تولید کردیم که از لحاظ کیفیت و تنوع محصولات و بسته بندی شیک جایگاه بخصوصی در بازار کسب کرده و با رعایت خط مشی اصلی شرکت همچنان با اراده در مسیر تولید قرار داریم .

تونینولند
شرکت صنعتی برتر دارای یکی از مجهزترین آزمایشگاه های کنترل کیفی در زمینه صنایع غذایی می باشد.
با کمک واحد تحقیق و توسعه خود و همکاری با کارشناسان فعال در صنایع غذایی بطورمستر جهت بهبود کیفیت محصولات خود و ارائه و تولید محصولات جدید غذایی در کشور فعالیت می نماید.
خط مشی اصلی شرکت صنعتی برتر رعایت اصل مشتری مداری و احترام به نظارت آنان است.این شرکت با پشتوانه قوی و پتانسیلهای موجود، ارتقا کیفیت و تنوع بخشیدن به محصولات را سرلوحه فعالیت خود قرار داده که در این راه همیشه برای پیشنهادات و توصیه های مشتریان محترم که به عنوان شریک مجموعه محسوب می شود جایگاه ویژه ای در نظر گرفته است.